kavitace

Informace pro klientky:

Objednávky na tel: 604 972 033

 

KAVITACE – ztv. neinvazivní Liposukce 3.generace

Nabízíme Vám LIPOSUKCI 3.generace se strojem značky GREEN VACAVITE PRESTIGE. V dnešní době nejvíce oblíbená metoda k formování postavy. Green Vacavite Prestige si poradí jak s výrazným odstraňování celulitidy, tak i odstraňování tukových polštářků v problémových partiích. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření!

– ošetříme: bříško, pod podprsenkou, boky, zadeček, stehna, lýtka a ruce

Co je KAVITACE ???

Kavitace je přirozený fenomén založený na nízkofrekvenčním ultrazvuku. Ultrazvukové pole vytváří bubliny v tekutině, které postupně rostou a impladují v určité velikosti. Energie se uvolňuje ve formě tepla. Membrány tukových buněk nemají strukturální kapacitu vydržet vibrace a proto efekt Kavitace je snadno a šetrně prolomí. Po narušení tukových buněk se tuk uvolní do tekutiny mezi buňkami, které jsou metabolizovány do glycerolu a volných mastných kyselin. Ve vodě rozpustný grycerol je absorbován oběhovým systémem a lze použit jako zdroj energie, zatímco volné mastné kyseliny jsou transportovány do jater a zpracovány jako mastné kyseliny z jídla.

Jak ošetření vypadá ???

Kavitační ošetření nevyžaduje žádnou speciální přípravnou proceduru. Začíná měřením obvodu na cílových částech těla, pokračuje krouživými pohyby kavitační hlavicí ošetřované partie a je ukončena opětovným změřením obvodu. Není žádná následná bolest nebo nepohodlí. Kůže zůstává nedotčená a vy se tak můžete vrátit k běžným denním aktivitám.

Trvání ošetření je od 40 – 60minut v závislosti na velikosti ošetřované oblasti a tlušťce tukové vrstvy.

Jaké jsou očekávané výsledky ???

Absolutní většina klientů má zkušenost s úbytkem 2-6cm na obvodu už po jediném úkonu – zvyšujícím se při další návštěvě. Výsledky se různí s rozdílnou strukturou pokožky, ošetřované oblasti, věkem a metabolismem. Samozřejmě každý jedinec reaguje individuálně. Po úkonu je nutné opět dodržovat pitný režim!!

Úkon lze opakovat po 7 – 10ti dnech.

Co musí klient splňovat!!

Aby Kavitace proběhla tak jak má – roštěpený tuk se dobře dostával z těla ven…. je zapotřebí zvýšit pitný režim aspoň na 2,5l vody denně. Čím dříve se začne před úkonem – tím lépe. Rozproudí se Limfatické řečiště těla, které nám napomáhá k vyloučení všech škodlivin z těla ven.

Dále čemu prosím věnujte opravdu velkou pzornost – jsou KONTRAINDIKACE!!!
Nejlépe, když je zákazník zcela zdráv!

Vypsané KONTRAINDIKACE, kdy nelze ošetřit :

Těhotenství, onemocnění srdce (kardiostimulátor atd.), velké kovové implantáty, rakovina, epilepsie, onemocnění kůže, otevřené zranění, snížené ledvinové nebo pancreatické funkce, některé onemocnění jater, některé hyperlipidemia, lidé na antikoagulantech nebo hemophilia, vysoký cholesterol, před operací, alergie, cukrovkáři s inzulínem, štítná žláza.

Návazností na Kavitaci je Limfodrenáž, která pomáhá:

Kosmeticky – modelování postavy, komplexní omlazování kůže, prevence celulitidy

Regeneračně – celkově zlepší fyzickou a psychickou kondici, zlepšení krevního oběhu a aktivuje lymfatický oběh

Rehabelitačně – prevence křečových žil, podpora funkce svalů a kloubů, posílení funkce pojivových tkání

Ceník KAVITACE

* Boky – 1.000,- Kč

* Břicho + boky (madla lásky)
1.500,- Kč

* Zadeček + podzadeček
1.500,- Kč

* Stehna přední  + vnitřní stehna
1.500,- Kč


Zdarma po úkonu následuje 30 min Presoterapie