o nás

Sportovní centrum Marcus v Terezíně u Litoměřic

Něco málo o nás …

Jsme Nové moderní Sportovní centrum, které se vždy stará o Vaše pohodlí a dobrý pocit. Po návštěvě našeho Sportovního centra se budete cítit jako znovuzrození.
Prvně otevřeno dne 1.října 2012.

Celé Sportovní centrum je v letním období plně klimatizováno!

Po celé budově je bezbariérový přístup!

Nabízíme Vám vyžití téměř pro celou Vaši rodinu. Je možné si zde zahrát svižný Squash, Badminton, Ping pong, Bowling, nebo se jen rozproudit 
u venkovního Mini GOLFU. Nebo si jen posedět u šálku voňavé kávy či s kamarády využít VENKOVNÍ GRIL

  Nenechte si zošklivit den špatným počasím – přijďte k nám zlepšit si náladu a odpočinout si tak od každodenních starostí.


Mějte u nás hezké chvíle s příjemnou obsluhou – to je nabídka našeho posezení, do kterého je zakomponován i dětský koutek.

Jste fandové fotbalových utkání, či tenisových turnajů?? – vychutnejte si je v kolektivu fanoušků v projektovém zobrazení se sklenicí či šálkem, nebo i talířem něčeho dobrého.

Kapacita vnitřního posezení je cca 60 míst, což umožňuje konání rozličných společenských akcí, jako jsou různé soukromé či firemní rauty: (Vánoční večírky, společenské akce, narozeniny, promoce, různé výroční oslavy, školení i prezentace a spousty dalších jiných příjemností).

Nabízíme zázemí spolu s vhodným očerstvením. Zajistíme studené obložené mísy, sladkosti dle Vaší chuti a vlastního výběru, ale také raut s teplým i studeným občerstvením.

Využijte též naší videoprojekční techniky s možností připojení na PC. Zajistíme pro Vás barmanskou show, živou kapelu a různou výzdobu ( květiny, balónky atd.)

 

Těšíme se na Vás …